Filmat Më Të Fundit Në HD

Vetëm Në Filma.Org

Në një botë të ndarë në grupe të veçuara bazuar në virtyte, Tris mëson se është “E ndryshme” dhe nuk përshtatet në to. Kur ajo merr vesh komplotin për të shkatërruar “Të ndryshmit”, Trisi dhe Katërshja misterioze duhet të zbulojnë se çfarë i bën të rrezikshëm “Të ndryshmit” përpara se të jetë tepër vonë.

Trailer

Youtube

IMDb

7.1/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Pushimet familjare gjatë verës së vitit 1985 ndryshojnë gjithçka për një djalë adoleshent të fiksuar me ping pongun.

Trailer

Youtube

IMDb

5.5/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Një garues makinash i liruar nga burgu me kusht dhe me dëshirën për hakmarrje kërkon të marrë pjesë në garën me makina më të rëndësishme në botë. Pasi mëson këtë gjë, ish partneri i tij në biznes kërkon të bëjë çmos për ta ndalur.

Trailer

Youtube

IMDb

6.8/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Në një udhëtim në shkretëtirë afrikane, një shkencëtar hulumtues pa qëllim ndërhyn në punët e disa tregtarëve armësh ku edhe vritet brutalisht. E dashura e tij është vënë në provë përfundimtare të mbijetesës, pasi ajo përpiqet t’i shmanget vrasësve duke mbrojtur vajzën e tij adoleshente.

Trailer

Youtube

IMDb

5.1/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Disa anëtarë të DEA-s pasi kishin përvetësuar disa para nga një kartel droge vriten barbarisht njëri pas tjetrit.

Trailer

Youtube

IMDb

6.1/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i tij i punës bashkë me atë të kolegut të tij vihet në rrezik, ai fillon aksionin në botën reale duke nisur një udhëtim global që kthehet në një nga aventurat më të mrekullueshme që ai mund të kishte imagjinuar ndonjëherë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:  7.5
Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-


Kur Niki Di Santo mëson se babai i tij jo vetëm që është gjallë, por edhe mund të zbulojë origjinën e dhuntisë së errët të birit të tij, ai niset në një udhëtim që e çon në një vilë të braktisur, të cilën ai kujtonte se ekzistonte vetëm në imagjinatën e tij fëminore.

Trailer: Youtube
Vlerësimi sipas IMDb:  5.0
Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

FileHoot

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 -                 

-Një rebel kinez vret babanë e Chon-it dhe arratiset në Angli. Chon dhe Roy nisen për në Londër për hakmarrje.

Titrat Në Shqip Nga Mistreci.Com


Kris me kolegët e tij të punës formojnë një skuadër për një “seminar në xhungël” i cili nuk shkon sipas planit. Trajneri i tyre, një ish-marins i me probleme mendore, plagoset nga një tigër dhe Kris me skuadrën e tij tashmë kanë mbetur në një ishull të pabanueshëm.
Xhimi Vikers është një oficer special i cili vihet pas gjurmëve të një bande, që kishte djegur për së gjalli prindërit e tij. Ai po ndiqet nga policia gjithashtu edhe nga skuadra e tij e vjetër. Fillon të vrasë bandën një nga një, ku në fund përfundon në një kryqëzatë të tmerrshme.